Specificaties
De HP OmniBook 5 Flip 14-fp0753nd is een stijlvolle en krachtige 2-in-1 laptop die flexibiliteit en prestaties perfect combineert. Dankzij het 360° draaibare ontwerp gebruik je deze laptop eenvoudig als traditionele laptop, tablet of in presentatiemodus. Het heldere 14 inch touchscreen met WUXGA-resolutie zorgt voor scherpe beelden en een prettige kijkervaring, ideaal voor zowel productiviteit als entertainment.
Onder de motorkap beschikt deze OmniBook over een efficiënte Intel® Core™ 5 120U-processor, gecombineerd met 16 GB werkgeheugen en een snelle 512 GB SSD-opslag. Hierdoor werk je soepel met meerdere programma’s tegelijk, videomeetings en dagelijkse multitasking. Windows 11 Home biedt daarbij een moderne en gebruiksvriendelijke werkomgeving.
Met een gewicht van slechts 1,62 kg en een batterijduur tot ongeveer 15 uur neem je de laptop moeiteloos overal mee naartoe. Daarnaast zorgen de Full HD-webcam, Wi-Fi 6, USB-C-aansluitingen en HDMI 2.1 voor uitstekende connectiviteit, zowel thuis als onderweg.
De HP OmniBook 5 Flip 14-fp0753nd is daarmee een uitstekende keuze voor studenten, thuiswerkers en professionals die op zoek zijn naar een compacte, veelzijdige en moderne laptop met touchscreenfunctionaliteit.
| Laptop-Type | Dagelijks Gebruik |
| Processor | Intel Core5-120U |
| Kloksnelheid | 1.4GHz Basis | 5GHz Max Boost |
| Intern geheugen | 16GB |
| Geheugentype | DDR5 |
| Totale opslagcapaciteit | 512GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512GB M.2 NVMe |
| Schermgrootte | 14" |
| Schermresolutie | 1920 x 1200 (2K) |
| Type paneel | IPS |
| Type schermafwerking | Glans |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60Hz |
| Videokaartmodel | Onboard videokaart |
| Videokaart | Intel Graphics |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
| Besturingssysteem Software | Windows 11 Home |
| Verbindingen | Wi-Fi | Bluetooth |
| Wi-Fi versie | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetoothversie | 5.4 |
| Ethernetsnelheid | Geen Ethernet |
| Totaal aantal usb-poorten | 4 |
| Aantal usb 3.0-poorten | 1 |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.2 Type A Gen 2 poorten | 1 |
| VGA | Nee |
| HDMI | Ja |
| Mini DisplayPort | Nee |
| DisplayPort | Nee |
| DVI | Nee |
| Kaartlezer | Nee |
| Meegeleverd | Laptop + adapter |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Numeriek keypad | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
| Luidsprekers | Ja |
| Breedte | 31.3cm |
| Diepte | 21.99cm |
| Hoogte | 1.84cm |
| Gewicht | 1.62kg |
| Cd/dvd-speler | Nee |
| Laptop-productopties | Webcam | Microfoon |
| Kleur | Zilver |
| SKU | C94E1EA#ABH |
| Garantie | 2 jaar |
Verzekering
WERTGARANTIE – All Risk Flex
Elke maand een klein bedrag, verzekert jouw aankoop iedere dag.
Meer informatie: WERTGARANTIE informatie
Direct verzekeren: WERTGARANTIE aanvragen
Specificaties
De HP OmniBook 5 Flip 14-fp0753nd is een stijlvolle en krachtige 2-in-1 laptop die flexibiliteit en prestaties perfect combineert. Dankzij het 360° draaibare ontwerp gebruik je deze laptop eenvoudig als traditionele laptop, tablet of in presentatiemodus. Het heldere 14 inch touchscreen met WUXGA-resolutie zorgt voor scherpe beelden en een prettige kijkervaring, ideaal voor zowel productiviteit als entertainment.
Onder de motorkap beschikt deze OmniBook over een efficiënte Intel® Core™ 5 120U-processor, gecombineerd met 16 GB werkgeheugen en een snelle 512 GB SSD-opslag. Hierdoor werk je soepel met meerdere programma’s tegelijk, videomeetings en dagelijkse multitasking. Windows 11 Home biedt daarbij een moderne en gebruiksvriendelijke werkomgeving.
Met een gewicht van slechts 1,62 kg en een batterijduur tot ongeveer 15 uur neem je de laptop moeiteloos overal mee naartoe. Daarnaast zorgen de Full HD-webcam, Wi-Fi 6, USB-C-aansluitingen en HDMI 2.1 voor uitstekende connectiviteit, zowel thuis als onderweg.
De HP OmniBook 5 Flip 14-fp0753nd is daarmee een uitstekende keuze voor studenten, thuiswerkers en professionals die op zoek zijn naar een compacte, veelzijdige en moderne laptop met touchscreenfunctionaliteit.
| Laptop-Type | Dagelijks Gebruik |
| Processor | Intel Core5-120U |
| Kloksnelheid | 1.4GHz Basis | 5GHz Max Boost |
| Intern geheugen | 16GB |
| Geheugentype | DDR5 |
| Totale opslagcapaciteit | 512GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512GB M.2 NVMe |
| Schermgrootte | 14" |
| Schermresolutie | 1920 x 1200 (2K) |
| Type paneel | IPS |
| Type schermafwerking | Glans |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60Hz |
| Videokaartmodel | Onboard videokaart |
| Videokaart | Intel Graphics |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
| Besturingssysteem Software | Windows 11 Home |
| Verbindingen | Wi-Fi | Bluetooth |
| Wi-Fi versie | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetoothversie | 5.4 |
| Ethernetsnelheid | Geen Ethernet |
| Totaal aantal usb-poorten | 4 |
| Aantal usb 3.0-poorten | 1 |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.2 Type A Gen 2 poorten | 1 |
| VGA | Nee |
| HDMI | Ja |
| Mini DisplayPort | Nee |
| DisplayPort | Nee |
| DVI | Nee |
| Kaartlezer | Nee |
| Meegeleverd | Laptop + adapter |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Numeriek keypad | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
| Luidsprekers | Ja |
| Breedte | 31.3cm |
| Diepte | 21.99cm |
| Hoogte | 1.84cm |
| Gewicht | 1.62kg |
| Cd/dvd-speler | Nee |
| Laptop-productopties | Webcam | Microfoon |
| Kleur | Zilver |
| SKU | C94E1EA#ABH |
| Garantie | 2 jaar |
Verzekering
WERTGARANTIE – All Risk Flex
Elke maand een klein bedrag, verzekert jouw aankoop iedere dag.
Meer informatie: WERTGARANTIE informatie
Direct verzekeren: WERTGARANTIE aanvragen












