Webshop menuWebshop menu
- Hardware
- Software
- PC
- Laptops & Tablets
-
- Apple
- Audiovisueel
- Camerabeveiliging
- Alarm
- Gaming
- Refurbished
- Overig
Delta | DPS-220B-4 A | 220 Watt | Gebruikt
€10.00 €8.26 ex.btw
Uitverkocht
Artikelnummer: mv19057
Categorieën: Gebruikt
Webshop menuWebshop menu
- Hardware
- Software
- PC
- Laptops & Tablets
-
- Apple
- Audiovisueel
- Camerabeveiliging
- Alarm
- Gaming
- Refurbished
- Overig
Delta | DPS-220B-4 A | 220 Watt | Gebruikt
€10.00 €8.26 ex.btw
Uitverkocht
Artikelnummer: mv19057
Categorieën: Gebruikt
Specificaties
| SKU: | SP#DA002 |
| Merk: | Voor Delta |
| Kleur: | Zilver |
| Model: | DPS-220UB A DPS220UB |
| Categorie: | Server Voedingen |
| Input Frequentie: | 50 ~ 60Hz |
| Output stroom (A): | 100 ~ 240V |
| Vermogen (W): | (220W) |
| Connector/plug: | 20 CM * 9CM * 5CM |
Specificaties
| SKU: | SP#DA002 |
| Merk: | Voor Delta |
| Kleur: | Zilver |
| Model: | DPS-220UB A DPS220UB |
| Categorie: | Server Voedingen |
| Input Frequentie: | 50 ~ 60Hz |
| Output stroom (A): | 100 ~ 240V |
| Vermogen (W): | (220W) |
| Connector/plug: | 20 CM * 9CM * 5CM |









